Jdi na obsah Jdi na menu

Coursing

    Série fotek z coursingu v Praze Rychetách myslím krásně ukazuje, že teriéři se na coursingovou dráhu vyloženě hodí, jsou pro tento sport stvořeni a jejich úsilí dohnat a "zabít" střapeček je ukázkové. Mají v sobě přirozený lovecký pud, který na coursingové dráze můžou směle uplatnit. A Berča není vyjímkou..jako správný teriér po střapečku vyloženě šílí, při běhu si krásně nadbíhá, nikoho neatakuje a v cíli předvádí ukázkový kill. Samozřejmě jen pokud jí jiní psi ke střapci pustí...Berča se totiž o střapeček zásadně nepere...Za fotky děkujeme ještě jednou "psovi Jírovi" a Bobovi Švábovi, který nám Berušku krásně vyfotil na Otvírání coursingových drah v Otrokovicích.
    6. května 07 jsme se přihlásily do našeho prvního coursingového bodovacího závodu nazvaného Seilin memoriál v Radslavicích u Přerova....a koukněte jak jsme dopadly....!:) Pes Jíra byl naštěstí pro nás při tom. Díky....
     6. srpna 07 se pod horou Praděd pořádal Coursing camp, a i když se nám bohužel nepodařilo se ho zůčastnit v plném rozsahu, zajely jsme si alespoň zaběhat na jeden den. Mel nás vyfotila, a tak jsme rádi, že máme novou dokumentaci :)!
     Do naší coursingové fotogalerie přikládám nové fotky ze 7. 10. 2007 z Mistrovství Moravy v coursingu z Radslavic u Přerova, které vyfotil pan Petr Kroča. Fotky jsou z prvního běhu, ve kterém běží Beruška ze svým super kamarádem Fíkem "tety" Vendy Machurové. Celý den bylo moc krásně, sluníčko svítilo, pejsci běhali s nadšením jako vždy, prostě taková parádní pohodička...
      A máme ještě další fotky z Mistrovství Slezska z Ranče Orel v Jeseníkách z 30. 10. 2007, které nám vyfotil Jirka Křivánek, za což mu opět moc děkujeme! Byly to další prima závody s krásným počasíčkem...:).
       Tak máme rok 2008 a znovu po roce jsme se octli na dráze v Radslavicích na prvním bodovacím závodě roku - Seilině memoriálu. Závody začali krásně, svítilo sluníčko, Berča běžela první běh jako sílená....jenže počasí nevydrželo pohled na nadšené pejsky, strhla se průtrž a závod byl zrušen :-((. Naštěstí fotografové neváhali a rychle "něco" vyfotili! Velký dík!!!