Jdi na obsah Jdi na menu

 Rok 2014

Wheaten day Prostějov

14. června jsem si k narozeninám nadělila účast na setkání wheatenů v Prostějově. Stejná akce se tady konala již před dvěma roky a protože měla velký ohlas, opět se Pavlína Bradáčová s Jitkou Kubešovou rozhodly, že zorganizují její pokračování. Letos jsme se zde setkali jen s naším jedním štěňátkem, kráskou Amazonkou.

boruvky.jpg

Nejdříve jsme se všichni museli jaksepatří přivítat, pobavit se co je nového a rovnou jsme se přesunuli k doprovodnému programu. Začal ukázkou práce s klikrem, pokračovaly psí kousky a malá ukázka dogdancingu, následoval trénink agility podle výkonosti. Protože už závodíme, dostali jsme se do malé skupinky závodnic :-) a trénink byl díky tomu naprosto skvělý.

img_1918.jpg

Běhala jsem jak s Eminkou, tak s Geilinkou a měla jsem toho docela plné kecky, přece jen jsem v těhotenství trochu dost :-) přibrala...ten zadek, ach bože :-(((((.

img_2004.jpg

Následovali tradiční závody v agility, tradičně jsme se dobře umístily, což nás tradičně velice těší, ale myslím, že příště už by to chtělo dát šanci jiným, mladším, nastupujícím wheatením agi závodníkům. Protože všechny slečny, které s námi ten den trénovaly, běhal škvěle a jsem ráda, že v budoucnu uvidíme nové wheateny běhat vesele po parkuru.

img_2448.jpg

Fotka z předávání: 1. místo Ebigail Happy Wheaten, 2. místo Amber z Borůvkového kopce, 3. místo Agnes Ann Parsippany. Velká škoda, že Amazonka tentokrát chybí :-(.

pokrocily-skupina.jpg

Na závěr ještě společné foto do rodinné sbírky a honem domů.

holky.jpg

P.S. Celou akci nejlépe zvládnul Tomášek, který ji, ve věku 2 měsíců a 12 dní, celou prospal smileyheart!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *  * * * * * * * * *

Agility camp Větřkovice

28. června jsme jeli k Jiřince Máčkové na zkoušky agility do Větřek, protože to tam máme všichni velmi rádi a navíc je to kousek. I tak mě celá ta výprava se psy a nově i s dětmi - jedno mrně je fakt pohoda oproti dvoum, dost vyčerpala a tak jsem si řekla, lépe řečeno zařekla jsem se, že už takhle nikam nejedu :-), aspoň dokud kojím prcka a musím ho mít na závodech sebou.

Výsledky také nic moc: Geilinka po pauze nějaké laťky a i odmítačka byla, takže její pěkné čisté běhy se nekonali, navíc časy nic moc. Geilinka bojuje s faleškama a už to budeme asi muset řešit kastrací :-(.

Eminka běžela krásné rychle, bohužel v prvním běhu jsem jí nestačila, tak mě překvapila svým zrychlením, mrška jedna :-), a v druhém běhu dvě laťěčky a zóna na áčku, ááá fuj :-). Příště se musíme polepšit, ale vidím to tam na rok 2015.... :-). Fotečky bohužel nejsou, tatínek nefotil, ale hlídal prcka.